Co oferujemy?

DPF Milicz

Szukasz warsztatu samochodowego, w którym specjaliści znają się na swojej pracy? Rozglądasz się za miejscem, w którym mechanicy wykonują usługę regeneracji lub naprawy DPF? Dodatkowym warunkiem jest to, żeby firma znajdowała się w okolicy Milicza? Jeśli tak, to nie mogłeś lepiej trafić. Spełniamy wszystkie powyższe wymagania i cechujemy się profesjonalizmem.

Podejście na najwyższym poziomie

Najważniejszą kwestią jest to, aby mechanik miał wiedzę, w jaki sposób zdiagnozować daną usterkę i odpowiednio wykonać naprawę. Z tego powodu w naszym warsztacie najpierw proponujemy naszym klientom wykonanie diagnostyki komputerowej samochodu, następnie ustalamy szczegóły z Właścicielem, a potem wykonujemy naprawę.

Dlaczego filtry DPF są tak ważne?

Duża ilość osób nie ma świadomości tego, że filtry DPF ulegają zanieczyszczeniom i wymagają regeneracji, konserwacji i czyszczenia. Często też zdarza się tak, że należy je wyłączyć. Jeśli nie wiesz co się dzieje z Twoim filtrem do zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.


Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę