Co oferujemy?

Wyłączanie DPF Trzebnica

Potrzebujesz warsztatu samochodowego, w którym mechanicy wykonują usługę wyłączania DPF? Zależy Ci na tym, aby był zlokalizowany w pobliżu Trzebnicy? Liczą się dla Ciebie jasne i klarowne warunki współpracy? W takim razie świetnie trafiłeś!

Kiedy warto rozważyć usługę wyłączenia DPF?

Większość właścicieli aut z dieslem wie, że problemy z DPF lubią się powtarzać. Kiedyś jedynym wyjściem była wymiana filtrów, co przekładało się na spore koszty. W tym momencie można zdecydować się na naprawę lub regenerację DPF. Jednak zdarza się tak, że nawet to nie pomoże i wtedy proponujemy usługę wyłączenia DPF. Nasi mechanicy są w stanie odpowiednio zmodyfikować oprogramowanie i usunąć wkład filtru z obudowy. Możemy to zrobić zarówno z poziomu komputera, jak i komputerowo z fizycznym usunięciem filtra.

I po problemie!

Po wyłączeniu DPF samochód pracuje sprawniej, spełnia wszystkie wymagane normy emisji spalin, przechodzi przeglądy i jest dopuszczony do ruchu drogowego, także cały proces jest w pełni legalny i przynosi same zalety! W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.


Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę