Co oferujemy?

Wyłączanie DPF Ostrzeszów

Poszukujesz warsztatu samochodowego, w którym wykonywana jest usługa wyłączania DPF? Jesteś mieszkańcem Otrzeszowa i zależy Ci na niedalekiej odległości do miejsca, w którym zostawisz auto? Zależy Ci na pełnym profesjonalizmie, terminowym wykonaniu usługi oraz konkurencyjnych cenach? Jeśli Twoje odpowiedzi są twierdzące to świetnie trafiłeś!

Koniec z problemami z DPF

Jeśli jesteś właścicielem auta z dieslem to prawdopodobnie wiesz, że filtry DPF lubią sprawiać kłopoty. Jeśli też Cię to spotkało, a naprawa czy regeneracja filtra cząstek stałych przynosi efekty na krótki czas to warto wziąć pod uwagę wykonanie usługi wyłączenia DPF. Dzięki temu odetchniesz z ulgą, a Twoje auto wróci do dawnej wydajności.

Warsztat godny zaufania

Od wielu lat świadczymy wszelkiego rodzaju usługi z zakresu mechaniki samochodowej, w tym usługę wyłączenia DPF. Szczycimy się nieposzlakowaną opinią oraz pokaźnym gronem stałych klientów. Jesteśmy pewni, że spełnimy również Twoje wymagania i będziesz w pełni zadowolony z naszych usług.


Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę