Co oferujemy?

DPF Trzebnica

Szukasz warsztatu, który specjalizuje się w regeneracji i naprawie DPF w okolicy Trzebnicy? Zależy Ci na profesjonalizmie i doświadczonym personelu? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Nasza firma odznacza się pokaźnym gronem zadowolonych klientów, a priorytetem dla nas jest zadowolenie klientów.

Czym jest DPF?

DPF to filtr cząstek stałych. Jest to urządzenie filtrujące, które znajduje się w układzie wydechowym i zaliczany jest do coraz bardziej pożądanych elementów pojazdów mechanicznych, szczególnie dlatego, że zmniejsza szkodliwość emisji spalin. Jest to niezwykle ważne dla ekologii i naszego środowiska.

Firma do Twoich usług

Wielu kierowców ma niemile doświadczenia związane z warsztatami specjalizującymi się w naprawie, wymianie czy regeneracji DPF. W takiej sytuacji nasza firma wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu z naszym personelem i zapoznaniem się z pełną ofertą na naszej stronie.


Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę