Co oferujemy?

Naprawa DPF Żmigród

Pilnie potrzebujesz specjalistów, którzy zajmują się naprawą DPF? Zależy Ci na indywidualnym podejściu do klienta? Istotną kwestią jest to, żeby warsztat znajdował się w okolicy Żmigrodu? W takim razie nie pozostaje nic innego niż skontaktowanie się z naszą firmą!

Filtry DPF bez problemów

Wielu klientów zauważa problem z filtrami DPF, kiedy widzi, że ich samochód działa nieprawidłowo, np. obroty się wahają, spada moc czy pojawia się dym z układu wydechowego. W takim przypadku większość mechaników proponuje wymianę filtru cząstek stałych, co wiąże się z wysokimi kosztami. Kolejnym rozwiązaniem może być usunięcie filtra, co nie zawsze jest odbierane z entuzjazmem. W takim przypadku najlepiej jest przeprowadzić naprawę DPF.

Zaufaj najlepszym specjalistom

Nasza firma cechuje się najwyższym profesjonalizmem oraz wieloletnim doświadczeniem. Przed dokonaniem napraw proponujemy wykonanie pełnej diagnostyki komputerowej, aby efekty były spektakularne. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań zapraszamy do kontaktu z naszym personelem!

Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę