Co oferujemy?

Regeneracja DPF Ostrzeszów

Poszukujesz firmy, która specjalizuje się w regeneracji filtrów DPF? Zależy Ci na wyszkolonym i doświadczonym personelu? Dodatkowo istotną kwestią jest to, żeby warsztat znajdował się w okolicy Ostrzeszowa? Mamy to!

Usługa regeneracji DPF na medal

Regeneracja filtrów DPF cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Kiedyś w przypadku zapchanych filtrów mechanicy proponowali ich wymianę lub usunięcie. Teraz mamy rozwiązanie idealne – regenerację DPF. Usługa polega na wykonaniu diagnostyki komputerowej, demontaż filtru i jego sprawdzenie. Następnie oczyszczamy filtr, płuczemy go i osuszamy. Kolejnym krokiem jest ponowny montaż filtru z czujnikami, skasowanie błędów i weryfikacja poprawności działania układu.

Współpracuj z najlepszymi

Nasza firma odznacza się indywidualnym podejściem do klientów, dopasowaniem rozwiązań do ich potrzeb oraz nieustannym podnoszeniem kwalifikacji pracowników. Dzięki temu możesz spodziewać się, że nasza współpraca przebiegnie bez żadnych zarzutów, a Ty zostaniesz naszym stałym klientem!


Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę