Co oferujemy?

Regeneracja DPF Milicz

Zauważyłeś, ze Twój samochód zaczyna szwankować? Szukasz warsztatu samochodowego godnego polecenia? Nie wiesz na co zwrócić uwagę przy wyborze mechanika znającego się na regeneracji DPF w okolicy Milicza? Powierz nam swój samochód, a nie będziesz się musiał dłużej martwić.

Regeneracja filtra cząstek stałych

Właściciele samochodów z silnikami wysokoprężnymi często zauważają problemy z filtrem DPF, kiedy w ich autach są wahania obrotów, pojawia się dym z układu wydechowego lub znacznie spada moc. W takim przypadku najlepiej skontaktować się z warsztatem, który specjalizuje się w regeneracji DPF. Ta usługa pozwala oczyścić filtr z popiołu i sadzy, co znacznie wpłynie na komfort jazdy.

Firma z wieloletnim doświadczeniem

Nasza firma cechuje się pełnym profesjonalizmem, nieustannym podnoszeniem kwalifikacji swoich pracowników, a przede wszystkim indywidualnym podejściem do klientów, co przekłada się na jakość wykonywanych napraw. Dołącz do pokaźnego grona zadowolonych klientów jeszcze dziś!

Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę