Co oferujemy?

Serwis klimatyzacji Oława

Szukasz serwisu klimatyzacji samochodowej w okolicy Oławy? Zależy Ci na szybkiej realizacji usług, a jednocześnie na pełnym profesjonalizmie i fachowej pomocy? W takim razie mamy dobrą wiadomość- nasz serwis klimatyzacji na pewno spełni Twoje wszelkie oczekiwania.

Pełen zakres usług

Nasza firma od wielu lat świadczy między innymi, takie usługi jak: nabijanie klimatyzacji, naprawa klimatyzacji, czyszczenie parowników, usuwanie nieprzyjemnych zapachów z nawiewów, wykrywanie nieszczelności, które wpływają na działanie klimatyzacji oraz pełna diagnostyka komputerowa przy użyciu najlepszych sprzętów.

Zaufaj nam już dziś!

Nasza firma na pierwszym miejscu stawia sobie potrzeby i zadowolenie Klientów. Wychodzimy z założenia, że komunikacja z Tobą jest najważniejsza. Jesteśmy przekonani, że po skorzystaniu z naszych usług związanych z klimatyzacją samochodową będziesz zadowolony i zostaniesz naszych stałym Klientem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z naszym personelem!Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Klimatyzacja samochodowa nie ma dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę