Co oferujemy?

Serwis klimatyzacji samochodowej Oleśnica

Jeżeli szukasz serwisu klimatyzacji, który świadczy kompleksowo, takie usługi jak: napełnianie klimatyzacji, naprawa klimatyzacji, ozonowanie, diagnostyka komputerowa czy czyszczenie parowników to idealnie trafiłeś! Nasz serwis jest najlepszym serwisem klimatyzacji w Oleśnicy i od lat cieszy się bardzo dobrą opinią.

Klimatyzacja bez usterek

Zauważyłeś, że Twoja klimatyzacja szwankuje? Potrzebujesz napełnić klimatyzację w swoim aucie? A może po prostu przed kolejnym sezonem letnim chcesz sprawdzić czy wszystko działa bez zarzutu? Pełen zakres w jednym miejscu to ułatwienie i oszczędność czasu dla naszych Klientów.

Firma z doświadczeniem

Nasz personel nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, co przekłada się na jakość naszych usług. Korzystamy z najlepszych sprzętów i stawiamy na pełen profesjonalizm. Jesteśmy przekonani, że po skorzystaniu z usługi związanej z klimatyzacją zostaniesz naszym stałym Klientem. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!
Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Klimatyzacja samochodowa nie ma dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę