Co oferujemy?

Wyłączanie DPF Żmigród

Jesteś właścicielem samochodu z dieslem? Masz co chwilę kłopoty z filtrami DPF? Czujesz się coraz bardziej sfrustrowany i nie wiesz, gdzie znajduje się godny polecenia warsztat samochodowy w okolicy Żmigrodu? Mamy to!

Pełen profesjonalizm i kompleksowe usługi

W naszym warsztacie możesz zdecydować się na naprawę, regenerację, usunięcie lub wyłączenie DPF. Jeśli nie wiesz, która opcja przyniesie najlepsze efekty to chętnie Ci pomożemy. Przed rozpoczęciem napraw rekomendujemy wykonanie pełnej diagnostyki komputerowej, aby w przejrzysty sposób określić warunki współpracy. Po jej wykonaniu ustalamy zakres napraw, przygotowujemy kosztorys, a dopiero przystępujemy do prac.

Z pasji do mechaniki

Nasz zespół składa się z doświadczonych mechaników, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Co ważne, nie traktujemy swojej pracy jak przykrego obowiązku, tylko robimy to z pasji do mechaniki samochodowej, co przekłada się na efekty naszych prac. Zapraszamy do kontaktu z naszym personelem!


Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę