NAPRAWA DPF

Nasza firma DIESEL SMOLNA od wielu lat specjalizuje się w fachowych naprawach i ulepszaniu pojazdów. Cechujemy się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta. Praca w mechanice nie jest dla nas tylko obowiązkiem, ale przede wszystkim pasją. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, przechodzimy szkolenia, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakie usługi oferujemy?

Diesel Smolna oferuje następujące usługi: wymiana akumulatorów, profesjonalny tuning aut, naprawa i wymiana turbin, chiptuning, eco-tuning, zastosowanie powerboxów, elektroniczne wyłączanie klap, naprawa systemów airbag, regeneracja SCR, usuwanie błędów DTC, usuwanie sondy lambda, podnoszenie mocy w samochodach osobowych, maszynach rolniczych oraz autach ciężarowych. Dodatkowo specjalizujemy się w elektronicznym wyłączaniu i regeneracji DPF, wyłączaniu i usuwaniu EGR, naprawie i usuwaniu systemu Adblue oraz naprawie sterowników silnika ECU i wgrywaniu oprogramowania sterowników silnika.

Dlaczego warto nam zaufać?

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, dotrzymujemy ustalonych terminów, a wszelkie naprawy określamy z klientem przed rozpoczęciem prac. Cieszymy się gronem zadowolonych klientów, którzy stają się naszymi stałymi bywalcami. Jeśli potrzebujesz pomocy, masz jakieś pytania to zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i doradzimy w kwestiach naprawy lub ulepszenia Twojego auta.