Co oferujemy?

Regeneracja DPF Kępno

Szukasz warsztatu samochodowego, w którym wykonywana jest usługa regeneracji DPF? Najważniejszą kwestią jest dla Ciebie to, aby mechanicy znali się na rzeczy i odznaczali się wieloletnim doświadczeniem? Mieszkasz w Kępnie i zależy Ci na niedużej odległości do warsztatu? W takim razie, idealnie trafiłeś!

Na czym polega usługa regeneracji DPF?

Usługa regeneracji DPF z roku na rok zyskuje coraz większą popularność wśród naszych klientów. Jeszcze kilka lat temu mechanicy w przypadku zapchanych filtrów proponowali ich wymianę lub całkowite usunięcie, co nie zawsze podobało się Właścicielom samochodów. W tym momencie mamy rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Regeneracja DPF rozpoczyna się od wykonania diagnostyki komputerowej, następnie demontujemy filtr i go sprawdzamy. Kolejnym krokiem jest oczyszczenie filtra, jego płukanie i osuszenie. Potem mechanik go ponownie montuje, kasuje błędy i sprawdza poprawność działania układu.

Zaufaj najlepszym

Jeśli nie chcesz się martwić naprawą swojego auta, zależy Ci na indywidualnym podejściu i profesjonalizmie to zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i kontaktu z naszą firmą.

Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę