Co oferujemy?

DPF Żmigród

Potrzebujesz pilnie warsztatu, w którym mechanicy profesjonalnie zajmą się Twoim samochodem? Chcesz, aby usługa była wykonana na najwyższym poziomie? Szukasz specjalistów od DPF w okolicy Żmigrodu? Idealnie trafiłeś! Od wielu lat zajmujemy się mechaniką oraz tuningiem samochodów.

Diagnozowanie usterki przed naprawą

Najważniejszą kwestią, która cechuje nas warsztat jest to, że nasi mechanicy przed rozpoczęciem napraw wykonują pełną diagnostykę komputerową. Dzięki temu możemy dokładnie określić, jaki jest kłopot z samochodem i dobrać odpowiednie kroki, aby pozbyć się problemu z autem.

Konserwacja lub wyłączenie DPF

Nasz zespół mechaników zajmuje się zarówno naprawą i regeneracją DPF, jak i wyłączaniem i usuwaniem filtrów, kiedy zachodzi taka potrzeba. Czasem jest to niezbędna czynność, aby samochód działał prawidłowo. Nasz personel nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w tym zakresie, dzięki czemu możesz nam zaufać. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie.


Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę