Co oferujemy?

Usuwanie DPF Żmigród

Potrzebujesz pomocy doświadczonego mechanika w okolicy Żmigrodu? Szukasz warsztatu, w którym wykonywana jest usługa usuwania DPF? Szczególną uwagę zwracasz na profesjonalizm, terminowe wykonanie napraw oraz atrakcyjne ceny? U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

Problemy z DPF – żaden problem!

Zauważyłeś kłopoty ze swoim samochodem, takie jak wahania obrotów czy niespodziewane spadki mocy? Potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie filtrów cząstek stałych? W naszym warsztacie wykonujemy zarówno naprawę, regenerację, wyłączanie, jak i usuwanie DPF. Odznaczamy się wieloletnim doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do naszych klientów.

Fachowa pomoc od zaraz

Nasza firma proponuje przed rozpoczęciem prac pełną diagnostykę komputerową, co pozwoli ustalić przyczyny problemów z samochodem. Następnie omawiamy wyniki z właścicielem auta, ustalamy zakres prac i wykonujemy naprawę wg Twoich wytycznych, co przekłada się na jasną i klarowną współpracę. Zapraszamy do kontaktu z naszym personelem!

Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę