Co oferujemy?

Naprawa filtra DPF może odbyć się na kilka różnych sposobów. Czynność jest stosunkowo prosta na tyle, że można wykonać ją samemu, ale istnieje oczywiście dość spore ryzyko błędu. W tym przypadku samodzielna naprawa może skończyć się koniecznością wymiany całego filtra, co może wiązać się z wysokimi kosztami. Najczęściej wybieranymi jest mycie za pomocą profesjonalnej maszyny oraz wypalanie w trybie serwisowym. Mycie filtra jest obecnie najskuteczniejszym sposobem na naprawę DPF.
Naprawa poprzez mycie wymaga demontażu filtra z pojazdu. Następnie filtr wypłukujemy ciśnieniowo w zamkniętym obiegu, w specjalistycznej maszynie. Płukanie pozwala nam całkowicie usunąć pozostałości węgla, sadzy i popiołu. Mycie DPF umożliwia wyczyszczenie nawet najbardziej zapchanego filtra. Wypalanie natomiast stosuje się w stosunkowo nowych samochodach z niskim przebiegiem kilometrów. Tę metodę można wykorzystać, jeśli zawartość sadzy nie przekroczyła 80%. Ważne jest również, aby filtr, który chcemy poddać wypalaniu wcześniej, nie był ani myty, ani właśnie wypalany.

Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę