Co oferujemy?

Serwis klimatyzacji samochodowej Jelcz Laskowice

Potrzebujesz najlepszego serwisu klimatyzacji w okolicy miejscowości Jelcz Laskowice? Pilnie szukasz firmy, która zajmie się naprawą klimatyzacji lub jej napełnieniem? Mamy to! Nasz serwis od wielu lat świadczy tego typu usługi.

Napełnianie klimatyzacji

Lato tuż, tuż, a Twoja klimatyzacja szwankuje? Czas na napełnienie klimatyzacji? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Znajdujemy się zaledwie 20 kilometrów od Twojego miasta! Oprócz naprawy i napełniania klimatyzacji specjalizujemy się w czyszczeniu parowników, usuwaniu nieprzyjemnych zapachów, ozonowaniu, wykrywaniu nieszczelności oraz diagnostyce komputerowej.

Firma z doświadczeniem

Nasz serwis klimatyzacji samochodowej odznacza się fachowym i indywidualnym podejściem do Klienta. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i szkolimy personel, co przekłada się na jakość wykonywanych usług. Mamy pokaźne grono zadowolonych klientów i jesteśmy pewni, że będzie się ono wciąż powiększać!


Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Klimatyzacja samochodowa nie ma dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę