Co oferujemy?

Usuwanie DPF Kępno

Potrzebujesz pomocy mechanika, który zajmuje się od wielu lat usuwaniem DPF w samochodach? Szukasz warsztatu, który jest zlokalizowany w okolicy Kępna? Twoim priorytetem jest terminowość, dokładność i profesjonalizm? DPF Smolna spełni wszystkie Twoje potrzeby i zrobi to spektakularnie!

Problemy z filtrem cząstek stałych

Większość właścicieli aut ma świadomość tego, że filtry DPF potrafią przysporzyć sporo problemów. Istnieje kilka rozwiązań: naprawa, regeneracja, wyłączenie lub usunięcie DPF. Jeśli kłopot się powtarza, a Ty masz już dosyć problemów z cyklicznymi spadkami mocy i wahaniami obrotów to proponujemy usługę usuwania DPF. Dzięki temu rozwiązaniu Twój samochód będzie pracował dużo lepiej, a Ty odetchniesz z ulgą.

Mechanicy z doświadczeniem

Nasza firma cechuje się tym, że nieustannie podnosi kwalifikacje swoich pracowników. Skupiamy się na ciągłym rozwoju i ulepszaniu swoich umiejętności. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dobieramy metodę naprawy do danej usterki i Twoich wymagań. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę