Co oferujemy?

Wyłączanie DPF Milicz

Zauważyłeś dziwne kłopoty ze swoim samochodem? Bez żadnej widocznej przyczyny spadają obroty, a auto traci moc? Jesteś mieszkańcem Milicza i szukasz warsztatu, który zlokalizowany jest w niedalekiej odległości? W takim razie nie mogłeś lepiej trafić!

Kłopoty z DPF to przeszłość

Nasz warsztat samochodowy od wielu lat zajmuje się kompleksowo filtrami DPF. Wykonujemy zarówno usługę naprawy, regeneracji, wyłączenia DPF, jak i jego usunięcia. Zazwyczaj proponujemy wyłączenie DPF, w przypadku kiedy problemy z filtrami DPF powtarzają się często, a regeneracja nie jest wystarczająca. Bardzo istotne jest to, że wyłączenie DPF jest w pełni legalne i spełnia wszelkie wymagane normy emisji spalin.

Zaufaj naszym specjalistom

W pierwszej kolejności stawiamy na profesjonalizm, nieustające podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz zadowolenie naszych klientów. Przed rozpoczęciem prac ustalamy zakres napraw oraz koszty, aby niczym negatywnym Cię nie zaskoczyć. Jesteśmy w pełni przekonani, że Cię nie zawiedziemy!


Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę