Co oferujemy?

Regeneracja DPF Żmigród

Masz kłopot ze swoi samochodem? Zauważyłeś, że samochód zaczyna szwankować? Nie możesz znaleźć godnego polecenia warsztatu samochodowego w okolicy Żmigrodu? Potrzebujesz fachowców, którzy wykonają usługę regeneracji DPF? Zaufaj nam i nigdy więcej nie martw się o swoje auto.

Problem z filtrem DPF

Regeneracja DPF to idealne rozwiązanie w przypadku problemów z filtrami cząstek stałych. Jeszcze kilka lat temu jedynym wyjściem było usunięcie filtra lub jego wymiana, co wiązało się z wyższym kosztem naprawy. Nasz zespół mechaników od wielu lat specjalizuje się w diagnozowaniu problemów z DPF oraz dobieraniu odpowiedniej metody naprawy.

Firma godna zaufania

Nasza firma odznacza się pełnym profesjonalizmem, terminowym wykonywaniem ustalonych napraw, indywidualnym podejściem do każdego klienta oraz nieustannym podnoszeniem kwalifikacji swojego personelu. To wszystko składa się na spektakularne efekty i zadowolenie osób powierzających nam swoje auta. Nie zwlekaj i dołącz do grona naszych stałych klientów!


Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę