Co oferujemy?

Usuwanie DPF Trzebnica

Poszukujesz usługi usuwania DPF w okolicy Trzebnicy? Zależy Ci na pełnym profesjonalizmie i warsztacie, w którym pracują doświadczeni mechanicy? Ważna dla Ciebie jest jasna współpraca i terminowe wykonanie usługi? Mamy to!

Rozwiązanie problemu z DPF

Właściciele aut z dieslem doskonale wiedzą, że filtry DPF są awaryjne, wymają częstej regeneracji, a nawet wymiany. Jest na to rozwiązanie – całkowite usunięcie DPF, co pozwoli nam pozbyć się powracających problemów. Jeśli zauważyłeś, że Twoje auto zaczęło szwankować, jego moc spada, pojawiają się wahania obrotów to usunięcie DPF może być doskonałym wyjściem z sytuacji.

Firma z wieloletnim doświadczeniem

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w naprawie, wymianie i usuwaniu filtrów DPF. Przy usuwaniu DPF modyfikujemy oprogramowanie, a następnie wymontowujemy filtr z układu wydechowego. Przed rozpoczęciem prac proponujemy pełną diagnostykę komputerową, aby wszystko było jasne i klarowne. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.


Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę