Co oferujemy?

Naprawa DPF Trzebnica

Szukasz warsztatu, który zajmuje się naprawą filtrów cząstek stałych? Zależy Ci na mechanikach, którzy mają szeroką wiedzę na temat DPF? Dodatkowo warsztat ma się znajdować w okolicy Trzebnicy? Jeśli Twoje odpowiedzi są twierdzące to idealnie trafiłeś! Nasza firma specjalizuje się w tym temacie od wielu lat i cieszy się pokaźnym gronem zadowolonych klientów.

Istota filtrów DPF

Każdy Właściciel samochodu z silnikiem diesel zapewne wie, czym jest filtr DPF. Dodatkowo większość ma świadomość tego, że DPF często wymaga naprawy. Ważną kwestią jest to, aby znaleźć mechanika, który zna się na rzeczy, ponieważ nie trudno trafić na warsztat, który nie zrobi tego poprawnie.

W jaki sposób wykonujemy naprawę DPF?

Naprawa DPF może przebiegać na różne sposoby. Zazwyczaj jest to mycie filtra, które polega na jego wymontowaniu z obudowy, wypłukaniu ciśnieniowo w zamkniętym obiegu oraz ponownym zamontowaniu. Jeśli jesteś mieszkańcem Trzebnicy i potrzebujesz naprawy DPF to zapraszamy!


Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę