Co oferujemy?

Usuwanie DPF Milicz

Szukasz warsztatu samochodowego, w którym wykonywana jest usługa usuwania DPF w okolicy Milicza? Zależy Ci na najwyższym poziomie usług, terminowym wykonaniu prac oraz profesjonalnym podejściu mechaników? W takim razie nie pozostaje nic innego, jak skontaktowanie się z naszą firmą.

Kiedy wykonujemy usługę usuwania filtra DPF?

Zazwyczaj usługę usuwania DPF proponujemy, kiedy problemy z filtrami cząstek stałych często się powtarzają, co przekłada się na pracę samochodu i powoduje coraz większą frustrację właścicieli auta. Jeśli zauważyłeś, że w Twoim aucie spada moc, wahają się obroty lub pojawia się dym z układu wydechowego to nasi mechanicy chętnie podejmą się naprawy, regeneracji lub usunięcia DPF.

Personel z pasji do pracy

Zespół naszych mechaników cechuje się wieloletnim doświadczeniem, pasją do mechaniki oraz indywidualnym podejściem do klientów, co przekłada się na ich zadowolenie. Zapraszamy do skontaktowania się z naszym personelem oraz do zapoznania się z szerokim wachlarzem usług.


Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę