Co oferujemy?

Serwis klimatyzacji Bierutów

Szukasz sprawdzonego serwisu klimatyzacji w okolicy Bierutowa? Zależy Ci na profesjonalizmie i terminowości? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Nasz serwis zapewnia kompleksową obsługę w zakresie klimatyzacji.

Napełnianie i naprawa klimatyzacji

Klimatyzacja w aucie to szczególne zbawienie w okresie wiosenno-letnim. Wielu kierowców nie wyobraża sobie podróży bez tego udogodnienia. Nasza firma specjalizuje się między innymi w napełnianiu klimatyzacji. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz takie usługi jak: naprawa klimatyzacji, czyszczenie, ozonowanie, wykrywanie nieszczelności przy pomocy hydrogenu oraz diagnostyka komputerowa.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Odznaczamy się tym, że jesteśmy najlepszym serwisem klimatyzacji w okolicy Bierutowa. Znajdujemy się zaledwie 12 km od Twojego miasta! Cechujemy się wieloletnim doświadczeniem, indywidualnym podejściem do Klienta oraz nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami!

Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Klimatyzacja samochodowa nie ma dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę