Co oferujemy?

Usuwanie DPF Ostrzeszów

Szukasz warsztatu samochodowego, w którym wykonywana jest usługa usuwania DPF? Najważniejsze jest dla Ciebie to, żeby firma znajdowała się w nie dalej odległości od Ostrzeszowa? Liczysz na pełen profesjonalizm i najwyższą jakość usług? Nasza firma spełni wszystkie powyższe wymagania!

Kłopoty z filtrem DPF

Właściciele aut zazwyczaj poszukują warsztatów, które specjalizują się w usuwaniu DPF, kiedy zauważają problemy z samochodem – znaczne spadki mocy, wahania obrotów, dym z układu wydechowego. Jeśli problem się często powtarza to warto rozważyć całkowite usunięcie DPF w swoim aucie. Nasi mechanicy najpierw poprawnie modyfikują oprogramowanie, a następnie usuwają filtr DPF z obudowy w układzie wydechowym.

DPF Smolna do Twoich usług!

Cechujemy się wieloletnim doświadczeniem, indywidualnym podejściem do klienta oraz terminowym wykonaniem usługi. Przed rozpoczęciem prac w Twoim aucie proponujemy pełną diagnostykę, aby dobrane metody naprawy były spektakularne. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.
Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę