Elektroniczne wyłączenie DPF

DPF to filtry cząsteczek stałych, które zostały wprowadzone, aby chronić nasze środowisko. Systemy te niestety mają swoje wady. Przez to, że się zapychają wpływają negatywnie na osiągi auta. Wielu klientów decyduje się na całkowite usunięcie DPF. Nasz serwis zajmuje się kompleksową obsługą filtrów, a także elektronicznym wyłączaniem DPF.

Oferta elektronicznego wyłączenia lub usunięcia DPF

Usunięcie filtrów DPF obejmuje zarówno czynności mechaniczne, jak i elektroniczne. Czynności mechaniczne są wykonywane, aby czujniki nie pokazywały awarii, a elektroniczne wpływają na to, żeby komputer w aucie nie pokazywał błędów.

Jak wygląda usługa usunięcia/wyłączenia DPF?

W pierwszej kolejności nasi pracownicy przeprowadzają diagnostykę komputerową, aby ustalić przyczynę problemu. Następnie usuwają wkład filtra z obudowy i wyciszają powstałą przestrzeń. Kolejnym krokiem jest spawanie i maskowanie powyższych działań. Następnie poprzez komputer diagnostyczny dokonują elektronicznego wyłączenia DPF, potem dokonują pomiaru spalin.

Powyższe działania nie mają negatywnego wpływu na nasze środowisko, ponieważ poziom spalin będzie mieścił się w normie.

Ile kosztuje elektroniczne wyłączenie DPF?

Cena takiej usługi zaczyna się od 500 zł. Koszt jest ustalany indywidualnie po ustaleniu szczegółów z klientem. Warto wiedzieć, że przy okazji wyłączenia DPF możemy zwiększyć moc auta przez tuning elektroniczny. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu przez formularz, mailowo lub telefonicznie. Z chęcią odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania i rozwiejemy wątpliwości.


CERTYFIKOWANY WYKONAWCA
GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI