Co oferujemy?

Regeneracja DPF Trzebnica

Właściciele samochodów z dieslem coraz częściej są zainteresowani usługą regeneracji DPF. Kiedyś zapchane filtry należało często wymieniać lub usuwać. Nasz warsztat świadczy usługi, które polegają na regeneracji DPF.

W jaki sposób przeprowadzamy regenerację DPF?

Filtry DPF zapychają się przez sadzę i popiół. Sadza może usunąć się samoistnie przy jeździe na wyższych obrotach, jednak popiołu nie da się usunąć automatycznie. W takim przypadku należy wykonać regenerację DPF. Na początku wykonujemy diagnostykę komputerową, następnie demontujemy filtr i sprawdzamy. Kolejnym krokiem jest oczyszczenie filtru, jego płukanie i osuszenie. Personel montuje ponownie filtr z czujnikami, kasuje błędy, a na koniec weryfikuje poprawność działania układu. Dzięki tym zabiegom przywracamy filtr do pełnej sprawności w niskiej cenie!

Usługa godna polecenia

Jeśli szukasz usługi regeneracji DPF na terenie Trzebicy to nie mogłeś lepiej trafić. Cechujemy się najwyższym profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do klientów. Zapraszamy do kontaktu!

Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę