Co oferujemy?

Wyłączanie DPF Kępno

Zauważyłeś kłopoty ze swoich samochodem? Podejrzewasz, że winowajcą jest filtr DPF? Nie wiesz, co można zaradzić, kiedy pojawi się tego typu problem? Dodatkowo chcesz, aby warsztat, któremu powierzysz swoje auto znajdował się w bliskiej odległości od Kępna? Spełnimy wszystkie Twoje potrzeby i chętnie Ci pomożemy!

Problem z DPF? To nie problem!

Od wielu lat kompleksowo zajmujemy się filtrami DPF. U nas możesz zlecić naprawę, regenerację, wyłączenie DPF lub jego usunięcie. Jeśli nie wiesz, co będzie najlepszym rozwiązaniem to przed rozpoczęciem prac proponujemy wykonanie w naszym warsztacie pełnej diagnostyki komputerowej, aby efekty były spektakularne.

Firma z tradycją

Cechujemy się indywidualnym podejściem do klienta – z każdym omawiamy warunki współpracy, zakres napraw oraz koszty przed rozpoczęciem prac. Dzięki temu nic Cię negatywnie nie zaskoczy, a Twoje auto znów będzie sprawne. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszym personelem!Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę