Co oferujemy?

DPF Ostrzeszów

Jesteś mieszkańcem Ostrzeszowa? Poszukujesz firmy, która specjalizuje się kompleksowo usługami związanymi z DPF? Zależy Ci na najwyższym poziomie usług i indywidualnym podejściu do klienta? Jeśli Twoje odpowiedzi są twierdzące, to nie musisz dalej szukać. DPF Ostrzeszów pozostaje do Twoich usług!

Warsztat godny zaufania

Odznaczamy się tym, że mamy wieloletnie doświadczenie, pokaźne grono zadowolonych klientów, a każdego klienta traktujemy jednostkowo. Dla naszego personelu najważniejsze są Twoje wymagania i potrzeby. Przed rozpoczęciem naprawy samochodu dokonujemy diagnostyki komputerowej i ustalamy szczegóły z jego Właścicielem.

Regeneracja filtra DPF? Żaden problem!

Masz podejrzenia, ze Twoje filtry DPF potrzebują konserwacji i czyszczenia? Nie przejmuj się. Nasz personel dokładnie to sprawdzi i w odpowiedni sposób zadba o filtry, aby nie sprawiały Ci żadnych kłopotów przez długi czas. Zachęcamy do kontaktu oraz wizyty w naszym warsztacie. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z naszych usług.


Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę