Co oferujemy?

Naprawa DPF Kępno

Poszukujesz firmy, która specjalizuje się w naprawie DPF? Najważniejszym aspektem jest to, aby usługa naprawy była wykonana profesjonalnie? Zależy Ci na tym, żeby warsztat znajdował się w okolicy Kępna? Jeśli tak, to mamy to! Nasza firma spełnia wszystkie powyższe wymagania i chętnie pomoże Ci w naprawie DPF.

Najwyższa jakość usług

Oprócz naprawy DPF, proponujemy mieszkańcom Kępna, takie usługi, jak: regeneracja, konserwacja, wyłączanie filtrów DPF, a także napełnianie i naprawa klimatyzacji! Zapewniamy naszym klientom pełną diagnostyką komputerową przed rozpoczęciem prac naprawczych, co przekłada się na idealne efekty prac.

Zaufaj nam już dziś!

Nasza firma cechuje się wieloletnim doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do klientów. Personel, który zatrudniamy nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, co przekłada się na jakość wykonywanych usług. Jeśli masz jakieś pytania lub pojawiły się wątpliwości to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie wyjaśnimy wszelkie kwestie i pomożemy w podjęciu decyzji dotyczącej naprawy.


Regeneracja DPF

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mechaniki samochodowej. Filtry DPF nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Transport uszkodzonego samochodu

Bez limitu kilometrów

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę